Task #1 - Insignias

We already know the Lady Maria Triskele's gifts for attendants, but how would you show your honor to Lady Triskele?

These 3 insignias are symbols of modern understanding of Foot fetish. But in the my courses has also practical purpose.

White mask is for attendants which doesnt want to expose the real identity.

White pillow in the shape of heart is a comfortable pad for completing the specific Foot Worship tasks.

White baton tends for leading the course in right direction and after completing the whole Academy is handled to the hands of attendant - as a symbol that he/she properly completed all tasks and is a real Foot Fetish Partner.

TASK FOR YOU: Describe me, how would you honour your Lady!

Task instructions: 

This is visible only for the students of Lady Maria FOOT ACADEMY. If you would like to become a student, it is very easy. Learn more !

Comments

Blackwolf's picture

the audio was a little shallow even on high volume kind of hard to hear.

marfoot's picture

Zvuk byl opravdu velice slabý. A škoda že stránky jsou celé v češtině, ale video a úkol je psán pouze v angličtině. Anglicky sice trochu mluvím a hodně si dokážu přeložit, ale přeci jenom nejsem tak dobrý, abych vše přeložil na 100%. Kdyby se daly úkoly a vše překládat do češtiny, bylo by to fakt super. Děkuji za pochopení, s pozdravem Marfoot...

admin's picture

Děkuji za komentář! Každý takový poznatek napomáhá ke zlepšení! Dnes bylo přidáno druhé video - s novým úkolem. Věřím, že zvuk už bude trošku lepší. :) Co se týká videí v češtině vyřešila jsem to takto: Každé mé video nyní můžete shlédnout také na mém youtube Maria Triskele, kde jsou přidány titulky v Českém jazyce!